GMINNY OŚRODEK SPORTU W SUSZCU

Wielkosć czcionki A A A
  

 

Menu


Strona główna
Oferta i cennik
Obiekt
Ligi
Galeria
Kalendarz imprez
Archiwum
Archiwum 2002 - 2011
Kluby sportowe
Sekcje sportowe
Kontakt




Młodzieżowe Turnieje Świateczne

Za nami już 12 edycja młodzieżowych turniejów piłki siatkowej i futsalu. Turnieje odbyły się w hali sportowej w Suszcu. Poniżej prezentujemy wyniki zmagań siatkarzy i piłkarzy.

 

Młodzieżowy Turniej Futsalu
28-29 grudnia 2016 r.


Zgłoszone drużyny.
Nazwa drużyny i kapitan:
1. Pustaki - Mateusz Zachurzok 
2. The Gunners - Rafał Małecki
3. WW Kolonia - Krzysztof Piesiura
4. Śiewcy Popłochu - Grzegorz Szkucik
5. KS WADLEWO - Szatkowski Dawid
6. Pierwszy krok bokserski - Arek Musiolik
7. Fc Suszory - Roman Grabiec
8. Rycerze Ortalionu - Dawid Skaźnik
9. KARTOFLISKA - Łukasz Witosza
10. KS Manioki - Karol Gawda
11. MTP - Norbert Wysocki
12. Wojtki - Mateusz Gajek
13. Formacja Widelec - Szymon Pastuszka
14. LKS Mizerów - Jacek Sławacki
15. Talent musi ważyć - Mateusz Bąk
 

28.12.2016 r.

GRUPA I - godz. 9.00
1. The Gunners - awans
2. LKS Mizerów - awans
3. KARTOFLISKA
4. Pierwszy krok bokserski

GRUPA II - godz. 12.00
1. Pustaki
2. MTP
3. Śiewcy Popłochu
4. KS WADLEWO - awans

GRUPA III - godz. 15.00
1. Rycerze Ortalionu
2. Talent musi ważyć - awans
3. WW Kolonia
4. Wojtki - awans


29.12.2016 r.

GRUPA IV- godz. 9.00
1. Fc Suszory
2. Formacja Widelec
3. KS Manioki - awans


godz. 11.00 Finały
Do finałów awansowało 6 drużyn:
1. Pierwsze miejsce z każdej grupy.
2. Dwie drużyny z drugiego miejsca z grup I, II i III. O awansie z drugiego miejsca decyduje wpierw ilość punków, a następnie korzystniejsza różnica bramek.

W finałach 6 drużyn zagrało w dwóch grupach, a następnie zwycięzcy grup zagrali o 1 miejsce w turnieju, a drugie miejsca z grup zagrały o 3 miejsce w turnieju.

Grupa I
1. The Gunners
2. KS WADLEWO
3. Talent musi ważyć

Grupa II
1. KS Manioki
2. Wojtki
3. LKS Mizerów

Mecz o III miejsce
Talent Musi Ważyć - LKS Mizerów  1:3

Finał
The Gunners - Wojtki  0:3

Klasyfikacja końcowa
I miejsce - Wojtki
II miejsce - The Gunners
III miejsce - LKS Mizerów
IV miejsce - Talent Musi Ważyć
V miejsce - KS Wadlewo
VI miejsce - KS Manioki
Najlepszy bramkarz turnieju - Bartosz Wójcik
Najlepszy zawodnik turnieju - Mateusz Gajek

zdjęcia >>>

 

Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej
27 grudnia 2016 r.

 

WYNIKI

Grupa A
AKS Rybnik - awans do ćwierćfinału
Siedmiu Wspaniałych - awans do ćwierćfinału
Żorski Koks

Grupa B
Kebaby Pszczyna  - awans do ćwierćfinału
Arkadia Tychy - awans do ćwierćfinału
Budowlanka Żory
UKS Dziesiątka

Grupa C
Elektrycy Romana
Zgniatacze  - awans do ćwierćfinału
Wczorajsi  - awans do ćwierćfinału

Grupa D
Dżingo-Belsi  - awans do ćwierćfinału
Rezerwowy Szósty Skład Orzesza  - awans do ćwierćfinału
ZSTiL Czechowice-Dziedzice
ĆpajSport

Ćwierćfinały:
AKS Rybnik - Kebaby Pszczyna 2:0
Siedmiu Wspaniałych - Arkadia Tychy  0:2
Zgniatacze - RSSO  2:0
Dżingo-Belsi - Wczorajsi  2:0

Półfinały:
AKS Rybnik - Arkadia Tychy  0:2
Agniatacze - Dżingo-Belsi 

Finały:
mecz o III miejsce: AKS Rybnik - Dżingo--Belsi  0:2
mecz o I miejsce: Arkadia Tychy - Zgniatacze  2:1

zdjęcia >>>

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich za rok!
 

 

Aktualności

27-07

4 etap Tour de Pologne przez Suszec

...więcej

19-07

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 11-OSOBOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SUSZEC

...więcej

12-07

Obóz Piłkarski 2017

...więcej

26-06

Festyn Sportowo-Rekreacyjny w Radostowicach

...więcej

14-06

Letnie półkolonie

...więcej

 

           

 

                 
Ilość wyświetleń: 64954