Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Strona w trakcie przebudowy
Za utrudnienia przepraszamy

Turnieje Ferie 2023

Treść

TURNIEJE FUTSALU

24.01.2023 - rocznik 2013

LKS Mizerów  -  FP Project Suszec  2-1   0-2

GKS Krupiński Suszec  -  UKS Warszowice   3-0   1-0

LKS Mizerów  -  GKS Krupiński Suszec   3-0   1-0

FP Project Suszec  -   UKS Warszowice    0-3   1-1

LKS Mizerów   -  UKS Warszowice   0-0   0-1

FP Project Suszec  -  GKS Krupiński Suszec  0-8   3-2

Tabela końcowa

1  GKS Krupiński Suszec  -12 pkt

2  UKS Warszowice        -8 pkt

3  FP Project Suszec     -7 pkt

4  LKS Mizerów           -7 pkt

Najlepszy bramkarz    Filip Danielewicz

Najlepszy zawodnik    Olga Jęczmionka

 

25.01.2023  rocznik 2011

GKS Krupiński Suszec 1  -  UKS Warszowice  3-2  1-2

GKS Krupiński Suszec 2  - LKS Mizerów   0-2    0-5

GKS Krupiński Suszec 1  -  GKS Krupiński Suszec 2   2-2    2-2

UKS Warszowice   -  LKS Mizerów   1-4   1-0

GKS Krupiński Suszec 1   -  LKS Mizerów   0-3 3-3

UKS Warszowice   -   GKS Krupiński Suszec 2   6-2 6-0

Najlepszy bramkarz Marcel Liszowski

Najlepszy zawodnik  Konrad Borowski

 

TURNIEJE SIATKÓWKI 3-OSOBOWEJ

26.01.2023 - szkoły podstawowe

Potężne Bolki  - Kledy   1 -2

Łyduchy - Bez Nazwy     0-2

Potężne Bolki  -  Łyduchy  2--0

Kledy  -  Bez Nazwy  2-0

Potężne Bolki  -  Bez Nazwy  2-1

Kledy  -   Łyduchy  2-0

Tabela końcowa

1.  Kledy  8 pkt (Dawid Trubaj, Jakub Waberski, Szymon Pasławski)

2. Potężne Bolki 6 pkt (Antoni Chaberko, Olaf Janik, Radek Kartas)

3. Bez Nazwy  5 pkt (Klaudia Brdęk, Maja Szpyra, Martyna Skrzyszowska)

4. Łyduchy 0 pkt (Alicja Łyduch, Magda Brudek, Marta Morcinek)

 

26.01.2023 - szkoły ponadpodstawowe

Bez Nazwy - AC Materace  0-2

Bez Nazwy - Trzej Muszkieterowie  0-2

AC Materace - Trzej Muszkieterowie  0-2

Tabela końcowa

1. Trzej Muszkieterowie 6 pkt (Michał Smusz, Szymon Jarosz, Łukasz Wiencek)

2. AC Materace   3 pkt (Mikołaj Gózdz, Maksymilian Wróbel)

3. Bez Nazwy  0 pkt (Paweł Płonka, Robert Wloka, Karol Jantoń)

 

TURNIEJ KOSZYKÓWKI 3-OSOBOWEJ

27.01.2023 - szkoły podstawowe

Kledy  - Potężne Bolki  2-2  8-0

Kledy  - SP Suszec S  12-0

Potężne Bolki  -  SP Suszec  8-0

Tabela końcowa

1. Kledy  6 pkt (Dawid Trubaj, Jakub Waberski, Szymon Pasławski)

2. Potężne Bolki 3 pkt (Antoni Chaberko, Olaf Janik, Patryk Borys)

3. SP Suszec  0 pkt (Michał Woznicki, Jakub Koczar, Adam Koczar)

 

27.01.2023 - szkoły ponadpodstawowe

Chatka Puchatka  - Pszczyna   4-14   5-17

Tabela końcowa

1. Pszczyna (Filip Zachurzok, Patryk Łakota, Wojciech Śniegoń)

2. Chatka Puchatka (Sebastian Brdęk, Dawid Grabowski, Michał Smusz)

278969