Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Treść

 

 

III OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

 

  

W niedzielę 29 maja na Hali Sportowej w Suszcu już poraz trzeci odbyła się Olimpiada Przedszkolaków. Udział wzięło 44 dzieci z naszej gminy wraz ze swoimi rodzicami.Dzieci rywalizowały ze sobą w Sportowym Dziesięcioboju Przedszkolaka w następujących konkurencjach: rzut do kosza, rzut karny – piłka nożna, wspinaczka, przejście przez przeszkodę, tor sprawnościowy z tunelem, slalom hokejowy, skok przez poprzeczkę, przejście przez rzekę, bieg przez płotki i slalom z piłką.

Odbyła się również konkurencja łączona - przenoszenie piłek na czas, gdzie wraz ze swoimi pociechami mogli wykazać się rodzice. W tej rozgrywce miejsca odpowiednio zajęli: 1. Smusz Michał i Teresa, 2. Wloka Kacper i Dorota,               3. Gruszka Marcin i Łukasz.
Wójt naszej gminy Marian Pawlas również zaszczycił nas swoją obecnością i na zakończenie rozgrywek wręczył wszystkim przedszkolakom pamiątkowe medale Wysportowanego Przedszkolaka. Pogoda tego dnia również dopisała więc dzieci mogły bawić się na świeżym powietrzu skacząc w dmuchanym zamku oraz w suchym basenie z piłeczkami. Mamy nadzieję, że za rok Olimpiada dla najmłodszych będzie równie udana i dołożymy wszelkich starań aby tak było.

GALERIA ---->>KLIKNIJ<<

 

272809