Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

III Liga

Treść

 


Aktualności Terminarz Tabela Fair Play Strzelcy Forum

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH 
 I LIGA  II LIGA   III LIGA

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ III LIGI

1 kolejka - 11 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
hala sportowa w Suszcu
 
11:00
KS Rybówka - Gardawice
2:6 (1:4)
11:50
FC Piaskowa AlkoFans - Pawłowice City
5:4 (1:3)
12:40
ScalaBud - Ośrodek nad Dokawa
7:6 (3:3)
 
hala sportowa w Pszczynie
 
14:00
KECH - Seipol
9:4 (6:3)
14:50
Żubry - Enigma
9:2 (3:0)
18:10
POSiR I - Czechowiczanie
anulowany
19:00
Northtec Południowcy - POSiR II
3:4 (2:2)
pauza
Elbud
 
     
2 kolejka - 14 i 15 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
hala sportowa w Suszcu - 14 listopada
 
15:00
Pawłowice City - ScalaBud
6:8 (3:2)
15:50
Elbud - Gardawice
 12:1 (4:0)
16:40
POSiR II - FC Piaskowa AlkoFans
 3:4 (0:2)
17:30
Czechowiczanie - KS Rybówka
 anulowany
 
hala sportowa w Pszczynie - 15 listopada
 
17:20
Northtec Południowcy - POSiR I
6:4 (2:1)
18:10
Enigma - Seipol
 11:1 (3:0)
19:00
Żubry - Ośrodek nad Dokawa
 5:4 (4:3)
pauza
KECH
 
     
Kolejka 3 - 21 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
hala sportowa w Suszcu
 
15:00
KS Rybówka - KECH
11:8 (3:2)
15:50
POSiR II - Pawłowice City
 8:0 (5:0)
16:40
FC Piaskowa - Ośrodek nad Dokawa
 4:13 (2:5)
17:30
ScalaBud - Seipol
 7:5 (3:3)
18:20
Elbud - Enigma
 13:2 (9:1)
19:10
Żubry - Gardawice
 8:2 (4:0)
pauza
POSiR I oraz Południowcy
 
     
Kolejka 4 - 22 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
hala sportowa w Pszczynie
 
14:20
Pawłowice City - Żubry
4:5 (2:2)
15:10
Enigma - KS Rybówka
 8:4 (2:2)
16:00
POSiR II - POSiR I
 7:1 (5:0)
16:50
Northtec Południowcy - ScalaBud
 3:4 (1:2)
17:40
Gardawice - KECH
 9:6 (5:2)
18:30
Elbud - FC Piaskowa AlkoFans
 6:3 (2:2)
19:20
Ośrodek nad Dokawa - Seipol
 9:2 (3:1)
     
Kolejka 5 - 28 i 29 listopada i 20 grudnia
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
hala sportowa w Suszcu - 28 listopada
 
19:20
Gardawice - Enigma
2:1 (1:0)
20:10
KS Rybówka - Ośrodek nad Dokawa
 2:9 (1:3)
 
hala sportowa w Pszczynie - 29 listopada
 
18:30
FC Piaskowa AlkoFans - POSiR I
4:5 (2:3)
19:20
ScalaBud - POSiR II
 6:7 (4:2)
20:10
Żubry - Northtec Południowcy
 2:9 (0:4)
hala sportowa w Suszcu - 20 grudnia
 
12:30 Elbud - Pawłowice City  12:2 (5:2)
pauza
Seipol oraz KECH
 
     
Kolejka 6 - 5 i 6 grudnia
 
hala sportowa w Suszcu - 5 grudnia
 
14:50
Gardawice - Ośrodek nad Dokawa
4:14 (1:3)
15:40
KS Rybówka - FC Piaskowa AlkoFans
5:7 (1:1)
 
16:30
Seipol - Northtec Południowcy
2:19 (2:8)
18:10
Enigma - Pawłowice City
 1:12 (1:5)
19:00
Żubry - ScalaBud
2:10 (2:2)
19:50
KECH - POSiR II
7:9 (3:2)
  hala sportowa w Pszczynie - 6 grudnia  
18:30 Elbud - POSiR I  5:3 (2:0)
     
Kolejka 7 - 12 grudnia
 
hala sportowa w Pszczynie
 
16:20
Pawłowice City - Seipol
12:1 (4:0)
17:10
POSiR I - ScalaBud
6:2 (1:1)
18:00
Northtec Południowcy - KS Rybówka
 15:2 (8:0)
18:50
Ośrodek nad Dokawa - KECH
 15:5 (3:3)
19:40
FC Piaskowa AlkoFans - Żubry
 4:2 (2:1)
20:30
Elbud - POSiR II
 7:1 (3:0)
pauza
 Enigma oraz Gardawice
 
     
Kolejka 8 - 27 grudnia
 
hala sportowa w Pszczynie
 
11:50
Elbud - ScalaBud
15:5 (7:3)
12:40
POSiR I - Seipol
 5:0 w.o.
13:30
Northtec Południowcy - Enigma
 7:1 (1:0)
 
hala sportowa w Suszcu
 
14:10
POSiR II - Gardawice
 3:5 (1:1)
15:00
FC Piaskowa AlkoFans - KECH
 9:3 (4:1)
15:50
Pawłowice City - KS Rybówka
 8:8 (2:2)
pauza
Ośrodek nad Dokawa oraz Żubry
 
     
Kolejka 9 - 30 grudnia 2009 i 02 stycznia 2010
 
hala sportowa w Pszczynie - 30 grudnia 2009
 
19:00
Elbud - Northtec Południowcy
 8:0 (3:0)
 
hala sportowa w Pszczynie - 02 stycznia 2010
 
 14:50
Żubry - POSiR I
 0:4 (0:2)
 15:40
Enigma - Ośrodek nad Dokawa
3:6 (1:1)
 16:30
ScalaBud - FC Piaskowa AlkoFans
 5:5 (3:2)
 17:20
Seipol - Gardawice
 4:18 (2:5)
 
hala sportowa w Suszcu - 02 stycznia 2010
 
20:00 KECH - Pawłowice City  8:5 (4:3)
20:50
KS Rybówka - POSiR II
11:9 (5:5)
     
Kolejka 10 - 03 stycznia 2010
 
hala sportowa w Suszcu
 
12:40 FC Piaskowa AlkoFans - Seipol  19:0 (10:0)
13:30
Pawłowice City - Gardawice
3:6 (2:3) 
 
hala sportowa w Pszczynie
 
11:00 Elbud - Żubry  15:2 (5:0)
11:50
ScalaBud - KS Rybówka
2:9 (1:4)
 12:40
POSiR II - Enigma
 6:5 (2:3)
 13:30
POSiR I - KECH
 10:3 (4:1)
pauza
Northtec Południowcy Ośrodek nad Dokawą
 
     
Kolejka 11 - 09 i 17 stycznia 2010
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
hala sportowa w Suszcu - 9 stycznia
 
 17:40
Gardawice - Northtec Południowcy   8:3 (5:2)
 18:30
Ośrodek nad Dokawa - POSiR II   2:5 (0:2)
 
hala sportowa w Pszczynie - 9 stycznia
 
 16:00
KECH - ScalaBud   1:8 (1:3)
 16:50
Seipol - Żubry
5:7 (1:0)
 17:40
Enigma - POSiR I
 1:2 (1:2)
 
hala sportowa w Pszczynie - 17 stycznia
 
 16:00
Elbud - KS Rybówka
17:5 (7:1)
pauza
Pawłowice City oraz FC Piaskowa
 
     
Kolejka 12 - 23 stycznia 2010
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
hala sportowa w Suszcu
 
16:00
Ośrodek nad Dokawa - POSiR I
 5:1 (1:0)
16:50 Elbud - KECH  19:1 (9:0)
 17:40
Gardawice - FC Piaskowa AlkoFans
4:3 (2:0)
 18:30
Pawłowice City - Northtec Południowcy
 6:8 (2:3)
 19:20
Seipol - KS Rybówka
 5:12 (0:8)
 pauza Żubry, POSiR II, Enigma oraz ScalaBud  
     
Kolejka 13 - 30 stycznia 2010
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
  hala sportowa w Suszcu - 30 stycznia
 
 15:00 Gardawice - POSiR I  7:0 (3:0)
 15:50 Seipol - POSiR II
4:19 (2:7)
 
16:40 KECH - Northtec Południowcy 4:6 (2:0)
 
 17:30 Enigma - ScalaBud
0:5 w.o.
 
 18:20 KS Rybówka - Żubry
8:4 (3:4)
 
 19:10 Ośrodek nad Dokawą - Pawłowice City
7:5 (2:3)
 
 pauza Elbud i FC Piaskowa AlkoFans
 
     
Kolejka 14 - 6 i 7 lutego 2010

 

 
hala sportowa w Suszcu - 6 lutego
 
 19:50 FC Piaskowa- Northtec Południowcy 4:1 (1:1)
  hala sportowa w Suszcu - 7 lutego  
 11:00 POSiR I - Pawłowice City  6:2 (4:0)
  11:50
Żubry - POSiR II
 5:10 (2:5)
  12:40
KECH - Enigma
 5:7 (3:3)
  13:30
Elbud - Ośrodek nad Dokawa
 3:5 (1:2)
pauza
KS Rybówka, ScalaBud, Gardawice i Seipol
 
     
Kolejka 15 - 14 lutego 2010

 

  hala sportowa w Pszczynie  
  12:00
Południowcy - Ośrodek nad Dokawą  4:8 (2:5)
  12:50
POSiR I - KS Rybówka
 5:2 (2:1)
  13:40
ScalaBud - Gardawice
 0:5 w.o.
 14:30 Elbud - Seipol  39:1 (16:0)
 15:20 Żubry - KECH
 2:4 (0:1)
 16:10 FC Piaskowa AlkoFans - Enigma
 3:3 (2:1)
pauza POSiR II oraz Pawłowice City
 

 
181359