Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

mieszana

Treść


 

Aktualności Terminarz
 Wyniki
Tabele
Fair Play
Strzelcy Forum
Drużyny

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ GRUPOWYCH
 Grupa "suszecka" Grupa "pszczyńska"
Grupa "mieszana"

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH
 I liga II liga
III liga


TERMINARZ LIGI FUTSALU Pszczyna – Suszec
I runda - grupa „mieszana”
sezon 2008/2009

 

 

 
1 kolejka (hala sportowa w Pszczynie) - 15 i 16 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
Undergrasosexoholics – Mieszko
1:15
 
Profi M-Tec Futsal – Piaskowa Suszec
14:0
 
GKS Futsal – BenGaz
5:8
 
KWK Pniówek – Czwórkowicze Zabrzeg
11:4
 
Eurobud Miedźna – Dopieralski Sport Team
2:3
 
 
 
 
2 kolejka (hala sportowa w Pszczynie) - 29 i 30 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
29 listopada 2008 (sobota)
18:40
Mieszko – Profi M-Tec  Futsal
6:2 
19:30
Undergrasosexoholics – GKS Futsal
1:2
 
30 listopada 2008 (niedzeila)
 
16:30
Ben-Gaz – Dopieralski Sport Team
 2:5
17:20
Piaskowa Suszec – KWK Pniówek
 0:9
18:10
Eurobud Miedźna – Czwórkowicze Zabrzeg
11:3
 
 
 
 
3 kolejka (hala sportowa w Suszcu) -  6 grudnia
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
14:30
Czwórkowicze Zabrzeg - Ben-Gaz
8:4
15:15
Mieszko - KWK Pniówek
6:1
16:00
Dopieralski Sport Team - GKS Futsal
6:7
20:10
Undergrasosexoholics – Profi M-Tec Futsal
0:10
21:00
Eurobud Miedźna - Piaskowa Suszec
5:3
 
 
 
 
4 kolejka (hala sportowa w Suszcu)
- 13 i 18 grudnia
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)

 
 
13 grudnia 2008 (sobota)
15:00
Undergrasosexoholics – Dopieralski
 2:8
17:30
Piaskowa Suszec – Ben-Gaz
 1:6
18:20
Eurobud Miedźna – Mieszko
 1:3
19:10
Czwórkowicze Zabrzeg – GKS Futsal
 3:0
 
18 grudnia 2008 (czwartek)
 
17:30
Profi M-Tec Futsal – KWK Pniówek
 4:5
 
 
 
 
5 kolejka (hala w Pszczynie) - 14 grudnia
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
13:10
Mieszko - Ben-Gaz
3:1
14:20
Dopieralski Sport Team - Czwórkowicze Zabrzeg
4:1
14:50
Eurobud Miedźna – Profi M-Tec Futsal
3:5
15:40
GKS Futsal - Piaskowa Suszec
7:4
16:30
Undergrasosexoholics - KWK Pniówek
4:11
 
 
 
 
6 kolejka (hala sportowa w Suszcu)  21 grudnia
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
12:50
Mieszko – GKS Futsal
5:7
13:40
Ben-Gaz – Profi M-Tec Futsal
4:7
14:30
Undergrasosexoholics – Czwórkowicze Zabrzeg
4:8
15:20
Dopieralski Sport Team – Piaskowa Suszec
6:2
16:10
Eurobud Miedźna – KWK Pniówek
0:13 
 
 
 
 
7 kolejka (hala w Pszczynie) - 27 grudnia 2008 (sobota)
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
10:00
Czwórkowicze Zabrzeg – Piaskowa Suszec
 7:4
10:50
Dopieralski Sport Team - Mieszko
 5:1
11:40
Profi M-Tec Futsal – GKS Futsal
 6:1
12:30
Ben-Gaz – KWK Pniówek
 5:12
13:20
Eurobud Miedźna – Undergrasosexoholics
 8:1
 
 
 
 
8 kolejka (hala w Suszcu) - 03 stycznia 2009 (sobota)
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
 15:30
Ben-Gaz - Eurobud Miedźna
 3:7
 16:20
Piaskowa Suszec – Undergrasosexoholics
 5:2
 17:10
GKS Futsal - KWK Pniówek
 0:7
 18:00
Mieszko - Czwórkowicze Zabrzeg
 7:3
 18:50
Dopieralski Sport Team – Profi M-Tec Futsal
 2:6
 
 
 
 
9 kolejka  (hala w Suszcu) - 17 stycznia 2009 (sobota)
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
 15:30
Ben-Gaz – Undergrasosexoholics
 7:3
 16:20
Czwórkowicze Zabrzeg – Profi M-Tec Futsal
 2:13
 17:10
Eurobud Miedźna - GKS Futsal
 5:7
 18:00
Dopieralski Sport Team - KWK Pniówek
 5:4
 18:50
Mieszko – Piaskowa Suszec
 5:2

 

 

181359