Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Terminarz

Treść

 

 Aktualności Terminarz    Król strzelców   Tabela    Klasyfikacja Fair Play  Drużyny 

 

Terminarz 2005/06
 
Kolejka 1 – 19-27 listopada
 
 
 
Fa-Kt
0 - 11
Instalbud
16:00 sobota
The Blues
1 - 4
Kryry
16:50 sobota
Kawiarnia No1 Suszec
 
Szybkie Banany
12:50 Niedziela
Katon
 
Cadi-Car
13:40 Niedziela
Poligoners
 
Mieszko
14:30 Niedziela
ATS Jakub
 
Komet
15:20 Niedziela
ZRB Krawieczek
 
Lams
16:10 Niedziela
 
 
 
Kolejka 2 – 3-4 grudnia
 
 
 
 
Instalbud
 
Lams
16:00 sobota
Komet
 
ZRB Krawieczek
16:50 sobota
Mieszko
 
ATS Jakub
17:40 sobota
Cadi-Car
 
Poligoners
13:40 Niedziela
Szybkie Banany
 
Katon
14:30 Niedziela
Kryry
 
Kawiarnia No1 Suszec
15:20 Niedziela
Fa-Kt
 
The Blues
16:10 Niedziela
 
 
 
Kolejka 3 – 10-11 grudnia
 
 
 
 
The Blues
 
Instalbud
16:00 sobota
ATS Jakub
 
Cadi-Car
16:50 sobota
Katon
 
Kryry
12:50 Niedziela
Poligoners
 
Szybkie Banany
13:40 Niedziela
Kawiarnia No1 Suszec
 
Fa-Kt
14:30 Niedziela
ZRB Krawieczek
 
Mieszko
15:20 Niedziela
Lams
 
Komet
16:10 Niedziela
 
 
 
Kolejka 4 – 17-18 grudnia
 
 
 
 
Instalbud
 
Komet
16:00 sobota
Mieszko
 
Lams
16:50 sobota
Cadi-Car
 
ZRB Krawieczek
12:50 Niedziela
Szybkie Banany
 
ATS Jakub
13:40 Niedziela
Kryry
 
Poligoners
14:30 Niedziela
Fa-Kt
 
Katon
15:20 Niedziela
The Blues
 
Kawiarnia No1 Suszec
16:10 Niedziela
 
 
 
Kolejka 5 – 6-7 stycznia
 
 
 
 
ZRB Krawieczek
Kawiarnia No1Suszec   
 
 
Szybkie Banan
Instalbud
17:10 piątek
18:00 piątek
Katon
 
The Blues
18:50 piętek
Poligoners
 
Fa-Kt
19:40 piątek
ATS Jakub
 
Kryry
20:10 piątek
 
 
 
 
Lams
 
Cadi-Car
16:00 sobota
Komet
 
Mieszko
16:50 sobota
 
 
 
Kolejka 6 – 14-15 stycznia
 
 
 
 
Instalbud
 
Mieszko
16:00 sobota
Cadi-Car
 
Komet
16:50 sobota
Szybkie Banany
 
Lams
12:50 Niedziela
Kryry
 
ZRB Krawieczek
13:40 Niedziela
Fa-Kt
 
ATS Jakub
14:30 Niedziela
The Blues
 
Poligoners
15:20 Niedziela
Kawiarnia No1 Suszec
 
Katon
16:10 Niedziela
 
 
 
Kolejka 7 – 20-21 stycznia
 
 
 
 
Katon
 
Instalbud
18:00 piątek
Poligoners
 
Kawiarnia No1 Suszec
18:50 piętek
ATS Jakub
 
The Blues
19:40 piątek
ZRB Krawieczek
 
Fa-Kt
20:10 piątek
Lams
 
Kryry
21:00 piątek
Komet
 
Szybkie Banany
16:00 sobota
Mieszko
 
Cadi-Car
16:50 sobota
 
 
 
Kolejka 8 – 17-18 luty
 
 
 
 
Instalbud
 
Cadi-Car
19:00 piątek
The Blues
 
 
Kawiarnia No1 Suszec
 
19:50 piątek
Kryry
 
Komet
16:00 Sobota
Fa-Kt
 
Lams
16:50 Sobota
The Blues
 
ZRB Krawieczek
17:40 Sobota
Kawiarnia No1 Suszec
 
ATS Jakub
18:30 Sobota
Katon
 
Poligoners
19:20 Sobota
 
 
 
Kolejka 9 – 4-5 luty
 
 
 
 
Poligoners
 
Instalbud
16:00 sobota
ATS Jakub
 
Katon
16:50 sobota
ZRB Krawieczek
 
Kawiarnia No1 Suszec
17:40 sobota
Lams
 
The Blues
13:40 Niedziela
Komet
 
Fa-Kt
14:30 Niedziela
Mieszko
 
Kryry
15:20 Niedziela
Cadi-Car
 
Szybkie Banany
16:10 Niedziela
 
 
 
Kolejka 10 – 11-12 luty
 
 
 
 
Instalbud
 
Szybkie Banany
16:00 sobota
Kryry
 
Cadi-Car
16:50 sobota
Fa-Kt
 
Mieszko
12:50 Niedziela
The Blues
 
Komet
13:40 Niedziela
Kawiarnia No1 Suszec
 
Lams
14:30 Niedziela
Katon
 
ZRB Krawieczek
15:20 Niedziela
Poligoners
 
ATS Jakub
16:10 Niedziela
 
 
 
Kolejka 11 – 19 luty
 
 
 
 
ATS Jakub
 
Instalbud
12:00 Niedziela
ZRB Krawieczek
 
Poligoners
12:50 Niedziela
Lams
 
Katon
13:40 Niedziela
Komet
 
Kawiarnia No1 Suszec
14:30 Niedziela
Mieszko
 
The Blues
15:20 Niedziela
Cadi-Car
 
Fa-Kt
 
Szybkie Banany
 
Kryry
16:10 Niedziela
 
Kolejka 12 – 24-26 luty
 
 
 
 
Cadi-Car
Instalbud
 
 
Fa-Kt
Kryry
19:00 piątek
16:00 sobota
Mieszko
 
Szybkie Banany
16:50 sobota
Fa-Kt
The Blues
 
 
Szybkie Banany
Cadi-Car
12:00 Niedziela
12:50 Niedziela
Kawiarnia No1 Suszec
 
Mieszko
13:40 Niedziela
Katon
 
Komet
14:30 Niedziela
Poligoners
 
Lams
15:20 Niedziela
ATS Jakub
 
ZRB Krawieczek
16:10 Niedziela
 
 
 
Kolejka 13 – 4 marca
 
 
 
 
ZRB Krawieczek
 
Instalbud
15:00 sobota
Lams
 
ATS Jakub
15:50 sobota
Komet
 
Poligoners
16:40 sobota
Mieszko
 
Katon
17:30 sobota
Cadi-Car
 
Kawiarnia No1 Suszec
18:20 sobota
Szybkie Banany
 
The Blues
19:10 sobota
Kryry
 
Fa-Kt
20:00 sobota

181359