Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Sekcje sportowe

Treść

GOS Suszec zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w zajęciach sportowych prowadzonych w Gminie Suszec.
 


 SEKCJA TENISA STOŁOWEGO

 Szkoła Podstawowa w Radostowicach prowadzi zajęcia tenisa stołowego w których uczestniczyć mogą dzieci z gminy Suszec, zajęcia prowadzi trener Janusz Friebe, który serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 7 - 13 lat. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w Radostowicach, w poniedziałki i środy od godz 17.00 - 19.00
Zapisy i informacje - 605-730-013 Janusz Friebe


 SEKCJA KOLARSKA

UKS Krupiński Suszec zaprasza do nowej sekcji kolarskiej w których uczestniczyć mogą dzieci z gminy Suszec rocznika 2007 oraz 2008, zajęcia prowadzi trener Paweł Pietrzak. Zajęcia zależnie od warunków atmosferycznych odbywają się w terenie lub w hali sportowej w Suszcu, we wtorki, piątki i soboty. Żeby zapisać się do sekcji wystarczy mieć własny rower górski, trekkingowy lub miejski (szosowego na początek nie potrzeba) i skontaktować się z trenerem (tel. 662-017-146 Paweł Pietrzak). Trener udziela dalszych informacji dotyczących szczegółów uczestnictwa w zajęciach.


 SEKCJA TANECZNO-AKROBATYCZNA

Zapraszamy także do sekcji taneczno-akrobatycznej - "Empire of dance Suszec" dzieci i młodzież w wieku 5-17 lat. Zajęcia prowadzi choreograf Bernadeta Mikołajec w hali sportowej w Suszcu. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych. Szczegóły na Fanpage sekcji >>> zobacz <<<
Zapisy i informacje - 503-012-564 Bernadeta Mikołajec
 


 SEKCJA ROWEROWO-TURYSTYCZNA

W październiku 2017 roku nastąpiła reaktywacja grupy rowerowej prowadzonej wcześniej przez instruktora turystyki rowerowej Piotra Knapka. Zapraszamy dzieci i młodzież oraz dorosłych sympatyków podróżowania na dwóch kołach.
Zależnie od pogody, zajęcia będą obywały się w terenie lub w hali sportowej w Suszcu. W roku 2018 planowane są wyjazdy parogodzinne po gminie Suszec, większe eskapady weekendowe, a na wakacyjnym kilkudniowym wyjeździe kończąc. W następnych latach w planie jest także kilka dni na szlaku Green Velo.
Żeby zacząć wystarczy sprawny zwykły rower górski, miejski lub trekkingowy
Kontakt przez funpage z Piotrem Knapkiem >>> wejdź <<< lub Marek Kret 693- 674- 000


 SEKCJA BIEGOWA Let's GO

Zapraszamy do sekcji biegowej młodzież i dorosłych. Niezależnie od tego czy dopiero chcesz zacząć biegać, czy masz za sobą już wiele treningów, w naszej sekcji biegowej możesz doskonalić bieganie pod okiem trenera Kamila Poloczka. Zajęcia odbywają się, zależnie od warunków, na bieżni przy hali sportowej w Suszcu, w terenie lub w hali sportowej.
Kontakt i informacje- 32 449-11-14 Zuzanna Kajda lub przez fanpage >>> wejdź <<<


SEKCJA TURYSTYKI PIESZEJ GÓRSKIEJ

W trakcie przygotowania. Szczegóły w listopadzie.

 


 

272809